Dnia 15 kwietnia 2025r. odbyła się w naszej szkole XX edycja Miejskiego Konkursu Matematycznego Uczniów Klas III Leszczyńskich Szkół Podstawowych. W finale wzięło udział 38 trzecioklasistów z dziewięciu szkół podstawowych.
Spośród uczestników konkursu wyłoniono czworo laureatów, których wraz z rodzicami i wychowawcami serdecznie zapraszamy na uroczyste rozdanie dyplomów do leszczyńskiego ratusza, gdzie dowiedzą się jakie miejsce wywalczyli w matematycznych rozgrywkach.
O terminie poinformujemy osobną wiadomością, która przesłana zostanie do szkół.
Laureaci:
Aniela Kazubek - Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego
Krzysztof Nowak - Szkoła Podstawowa nr 7
Filip Kaczorowski - Szkoła Podstawowa nr 9
Dawid Czekaj - Szkoła Podstawowa nr 12
Gratulujemy sukcesu!!!
Organizatorzy:
mgr Mirella Kubacka - SP 12
mgr Hanna Olejniczak-Tomińska - SP 12
mgr Izabela Zeinab - SP 12
Komisja konkursowa:
mgr Małgorzata Klejdysz - przewodnicząca - SP 12
mgr Barbara Kowalczyk-Raczyńska - SP 10
mgr Anna Dratwińska - SP 1
mgr Justyna Machowiak - SP 3
mgr Bożena Nitsche - ZST CKZiU Leszno
